redakcja@top25snuff.com
gg: 5100723
fbde5237d004e87f1b284f362bfe6a35.jpg

Szczegóły recenzji

Jubiläums Snuff
Bernard Tabak
by Administrator     Wrzesień 24, 2009    
(Updated: Październik 09, 2014)
Ocena ogólna 

4.9
Ocena smaku 

5.0
Ocena opakowania 

4.5

Swój jubileusz uczcili Jubileuszem

Pierwsze co możemy zaobserwować przy wysypywaniu jej na rękę to grudki, lecz nie należy się zniechęcać, po zażyciu czuć kamforę i tytoń. Jubiläums Snuff to oczywiście produkt Bernard Tabak co za tym idzie: Schmalzer.

Cena podana na stronie to 12 złoty lecz w moim mieście można zakupić ją za ok. 16 zł.

Zmielenie średnie, dość wilgotna, jasnobrązowa o grudkowej konsystencji zadowoli nos i oczy każdego tabacznika.

Oczy tabacznika napewno ucieszy również tabakiera, która na pierwszy rzut oka wydaje się jakby wykonana była ze złota. Napisy na tabakierkach Jubiläums Snuff różnią sie cyframi np.260, 270, 280. Bardzo mnie to zdziwiło i jednocześnie przestraszyło,że Jubiläums, który wciągałem różni się smakiem od innych. Dlatego 4.5/5 przy tabakierce.

Doceniłem go za przede wszystkim aromat. Najbardziej lubię chwile gdy zażywam go z przyjacielem podczas zachodu słońca w niedzielne dni. Ponieważ według mnie tabaka Jubiläums Snuff nie jest wyrobem do codziennego zażywania, lecz to zależy od gustu.

Podsumowując mogę powiedzieć, że każdy powinien jej spróbować i wkomponować w swą tabaczaną kolekcje. Nie mogę doczekać się kolejnego spotkania z nią.

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
-SMAK
-złocista tabakiera
-na bardzo specjalne okazje( jubileusze)
Minusy Tabaki
-260,275,280?
Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 

Komentarze

1 rezultat(y) - wyświetlane 1 - 1  

Sortowanie 

To write a comment please register or
Alaundo Napisane przez Alaundo
Październik 09, 2014
Dwie uwagi:
1 - nie każdy produkt Bernard Tabak to schmalzler.
2 - cyfry oznaczają "aktualny" jubileusz. Tabaka wraz z nimi się nie zmienia.
1 rezultat(y) - wyświetlane 1 - 1